Блоки

Блок стіновий

Блок колотий рваний

Блок колотий кутовий

Блок колотий половинка

Блок колотий четвертинка

Останнім часом в Україні стають мегапопулярними паркани, зроблені із бетонних блоків. Вони потужні, міцні, надійні, привабливі та надзвичайно легкі та швидкі в монтажі.

Експерти знають, що бетонні блоки є найбільш цікавим і практичним матеріалом для будівництва.

Особливо бетонні блоки цінують дизайнери, які використовують їх для створення власного неповторного стилю. Адже широка колірна гамма і різноманітність фактур, якими володіють декоративні блоки, дозволяє це зробити. А попит на оригінальність та статусність сьогодні доволі великий. Адже зовнішній вигляд будівлі чи споруди в деяких випадках має дуже велике значення.

Втім, привабливість не єдиний плюс бетонних блоків. Їх монтаж (кладка) на порядок швидший та дешевший за аналогічний із цегли.

Всі будівельні блоки класифікуються на декілька видів, застосування кожного з яких має свої особливості : декоративні, рвані, гладкі.

Виготовляються вони з бетону методом вібропесування. Надзвичайні стійкі до перепаду температури, міцні та довговічні.

Рвані декоративні блоки ідеально підходять і для основи великовагових конструкцій: воріт, хвірток, огороджувальних секцій, і для створення стильного зовнішнього вигляду об’єкту.

Завдяки двосторонній лицьовій частині декоративних (рваних) блоків, паркан збудований з них виглядає однаково привабливо і з внутрішньої, і з зовнішньої сторони.

Виробник міцних та якісних бетонних виробів компанія Блок Форт пропонує широкий асортимент блоків колотих для будівництва парканів, гаражів, бань чи господарських будівель.

Крім того ми пропонуємо також і блоки стінові, які використовують при зведенні перегородок у будівлях різного характеру. Його також можна використовувати при зведенні огороджувальних стін, а наявність навпаки всередині дозволяє провести крізь блок металеву арматуру.

У нашому інтернет магазині ви можете придбати усе, аби збудувати бетонний декоративний паркан у Рівному, Сарнах, Львові чи інших міста та населених пунктах країни.

Замовити та купити різноманітні елементи огорожі з бетону: рвані блоки різної кофігурації та кольору для будівництва паркану (стіни та стовбчиків) та різноманітні додаткові елементи дуже просто.

На нашому сайті є усі необхідні дані, для того щоб зв’язатися із нами та оформити замовлення, або ж у разі потреби проконсультуватися із нашими фахівцями.

Ціна бетонних блоків виробництва Блок Форт є привабливою для усіх, хто цінує якість ті надійність у такому поєднанні. Вартість нашої продукції та її конкурентоздатність приємно дивує наших клієнтів.

І власне для них ми розробили індивідуальну систему знижок та надаємо можливість придбати наш товар за гуртовими цінами. Ми також можемо доставити замовлений у нас матеріал на місце будівництва.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!