Бруківка

Гармонія

Подвійна "Т"

Старе місто

Цегла ретро

Ромб

Магма

Насправді сама тротуарна плитка має дуже давні корені і походить від своєї прародички бруківки. Втім, якщо раніше для викладання доріг викорстовували лише каміння, сьогоднішні технології дозволяють значно розширити спектр будівельних матеріалів.

Сьогодні бетонна бруківка - це майже витвір мистцетва, яка перетворює сірі заасфальтовані міста на приємні екологічно відповідальні місця проживання людей нового покоління. Адже тротуарною плиткою можна викласти і доріжки в приватних подвір’ях та садах, і пішохідні тротуари в місцях громадського користування, а також з’їзди та дороги для автомобілів.

Крім того, продукція має безліч позитивних якостей:

  • на її поверхні не утворюються калюжі, оскільки вода проходить крізь шви. Тому вона чудесно забезпечує потребу рослин у водопостачанні та газообміні
  • термостійка, екологічно й естетично приваблива (асфальт за температури більш як 25 °С випаровує токсичні речовини)
  • підлягає неодноразовому демонтажу та повторній кладці.

Сучасну тротуарну плитку обирають за різними показниками:

  • кольором
  • формою
  • товщиною (від 3 до 10 см)
  • застосуванням (пішохідна, автомобільна)
  • маркою
  • стійкістю до стирання
  • термостійкими показниками

ДО ВІДОМА: тротуарна плитка 4 см – для пішоходів, а 4–6 см для легкових автомобілів, 8 см – для великовантажних, 10 см – для інтенсивного руху великогабаритного транспорту.

Тротуарна плитка від Blok Fort виготовляється за новітніми технологіями і є конкурентоздатною завдяки своїй екологічності, вартості та зручності у використанні.

Втім багато людей і досі перевіряє якість тротуарної плитки старими методами. Можна кинути її об асфальт, уцілівша буде хорошої якості. Можна ще постукати одна в одну (якщо дзвенить – якісна, глухий звук – низької якості). І хороша має бути насиченого кольору.

Сьогодні ж якість тротуарної плитки гарантують її виробники. Комапнія Блок Форт пропонує своїм клієнтам великий вибір міцної та якісної тротуарної бордюрної плитки власного виробництва. Купити тротуарну плитку можна не лише у Львові, Рівному чи Сарнах, але практично у будь якому населеному пункті країни у наших представництвах, скориставшись нашим інтернет-магазином, або зробивши замовлення телефоном.

Якщо ви шукаєте якісну тротуарну, садову, вуличну, бордюрну бетонну плитку сіру, чи будь якого кольору то купити її можна на вигідних умовах, які пропонує виробник тротуарної плитки Блок Форт.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкі можливості не лише при виборі тротуарної плитки, але й при обранні форми оплати.

Примітка: ціна на тротуарну плитку залежать від її товщини та кольору. Найдешевша - сіра,кольорова вартуватиме трохи більше . найоптимальніше поєднання 70% сірої, решта - кольорової.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!