Історія Блок-Форт тм

Фірма «Блок-Форт» була заснована в 2017 року в м. Сарни, Рівненської області з метою виготовлення міцних та якісних матеріалів для будівництва. Технологія провідних європейських компаній, сучасне обладнання та цінні природні ресурси дають гарантію якості, що є найважливішим критерієм нашої роботи.

Потужні високопродуктивні виробничі лінії на підприємстві Блок-Форт тм вводилися в експлуатацію послідовно:

[icon_timeline timeline_style=”jstime” timeline_line_style=”solid”][icon_timeline_item time_title=”2017-2018 рр.” heading_tag=”h2″]Тротуарна плитка виготовляється в основному вручну, за технологією вібролиття.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2018 р.” heading_tag=”h2″]Запуск першої в Сарнах вібропресувальної лінії українського виробника Vast-Servis+[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2018 р.” heading_tag=”h2″]Для забезпечення виробництва якісними інертними матеріалами, які постачаються з місцевих кар’єрів, було вирішено інвестувати у власний транспортний автопарк: КАМАЗи, фури, самоскиди. Це дало Блок-Форт тм  більше можливостей отримувати матеріали кращої якості.

[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”початок 2019 р.” heading_tag=”h2″]Запуск другої автоматизованої лінії Vast-Servis+з виробництва вібропресованих бетонних виробів, що дозволила значно розширити асортимент продукції. Виробнича потужність підприємства Блок-Форт тм  зростає до 226 000 кв. м/місяць високоякісних виробів.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2019 р.” heading_tag=”h2″]На виробництві Блок-Форт тм  працюють висококваліфіковані спеціалісти, що забезпечують контроль за дотриманням нормативних та технологічних вимог при виробництві бетонної продукції гарантованої якості та здійснюють контроль готової продукції на відповідність. У даний час підприємство має необхідні сертифікати що підтверджують ГОСТи всіх компонентів, які входять до складу тротуарної плитки. А також підприємство активно працює над створенням власної вимірювальної заводської лабораторії для здійснення повного комплексу досліджень на всіх етапах виробництва продукції.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”2019 р.” heading_tag=”h2″]Встановлено новий автоматизований бетонозмішувальний комплекс українського виробника Vast-Servis+, що дало змогу значно покращити якість бетону та продуктивність виробництва продукції вищого ґатунку.

[/icon_timeline_item][/icon_timeline]

Ми не стоїмо на місці, а постійно вдосконалюємося тому чекайте від нас свіжих ідей та нових звершень.