Про нас

Блок-Форт тм– молоде підприємство, яке працює із любов’ю та надійністю до кожного клієнта Блок-Форт тм .

Наша історія розпочалася у 2017 році в серці Західної України – місті Сарни, Рівненської області. Упродовж трьох років, ми збудували завод по виробництву сучасних будівельних матеріалів із автоматизованими лініями. Сьогодні, наше підприємство по виробництву вібропресованої бруківки, блоків будівельних та облицювальних і додаткових елементів з бетону (бордюр дорожній, бордюр парковий, поребрик) займає почесне місце серед найбільших в Західній Україні.

Підприємство Блок-Форт тм – це:

  • згуртований колектив чисельністю понад 50 працівників;
  • 20 000 м² сучасних виробничих площ;
  • виготовлення понад 200 000 м² будівельних блоків;
  • виготовлення понад 26 000 м² бруківки у місяць;
  • власний автопарк, що обслуговує підприємство.

Варто зазначити, що ми працюємо за допомогою технологій провідних європейських компаній, сучасного обладнання та цінних природніх ресурсів, які дають гарантію якості виготовленої продукції, високих стандартів та змогу реалізовувати готову продукцію за доступними цінами для кожного клієнта.

Наше підприємство має високі експлуатаційні характеристики, які відповідають найбільш вимогливим Європейським нормам, а це – естетичний зовнішній вигляд і стійкість до механічних та атмосферних впливів зовнішнього середовища. Уся виготовлена продукція сертифікована і має рекомендований термін придатності до 10 років. Найголовніше правило для покупця – дотримання правил укладки та умов експлуатації виготовленої продукції.

Потужні високопродуктивні виробничі лінії на підприємстві Блок-Форт тм , що започаткували випуск продукції нового формату, вводилися в експлуатацію послідовно:

  • 2017-2018 рр. – виготовлення тротуарної плитки відбувалося без автоматизації, за технологією вібролиття;
  • 2018 р. – запуск першої у місті Сарни вібропресувальної лінії українського виробника Vast-Servis+ , а для забезпечення виробництва якісними інертними матеріалами, які постачаються з місцевих кар’єрів, було прийнято рішення утворити власний транспортний автопарк та придбати: КАМАЗи, фури, самоскиди. Це дало Блок-Форт тм більше можливостей отримувати матеріали кращої якості;
  • початок 2019 р. – запуск другої автоматизованої лінії Vast-Servis+ по виробництву вібропресованих бетонних виробів, що дозволила Блок-Форт тм значно розширити асортимент високоякісної продукції та збільшити виробничу потужність підприємства у місяць до 226 000 м² ;
  • 2019 р. – на виробництві Блок-Форт тм працюють висококваліфіковані спеціалісти, які забезпечують контроль за дотриманням нормативних та технологічних вимог під час виробництва бетонної продукції гарантованої якості та здійснюють контроль готової продукції на відповідність. Підприємство отримує необхідні сертифікати, що підтверджують ГОСТи всіх компонентів, які входять до складу тротуарної плитки, а також активно працює над створенням власної вимірювальної заводської лабораторії для здійснення повного комплексу досліджень на усіх етапах виробництва продукції.
  • 2019 р. – встановлено новий автоматизований бетонозмішувальний комплекс українського виробника Vast-Servis+, що дало змогу значно покращити якість бетону та продуктивність виробництва для виготовлення продукції вищого ґатунку.

Варто зауважити, що ми не стоїмо на місці, а постійно удосконалюємося, шукаємо нові рішення, вивчаємо передові технології і світові досягнення у виробництві стінових матеріалів та бруківки, щоб надати нашим партнерам і замовникам кращу якість, сервіс і комфорт.

Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і рішення самих нестандартних завдань.

Ми із задоволенням готові покращувати Ваш навколишній простір і завжди відкриті до співпраці.

Із повагою Губеня Василь Миколайович